Podkłady Catrice True Skin to nawilżająca seria wzbogacona o olej z nasion arbuza i kwas hialuronowy. Składniki aktywne kompleksowo pielęgnują i nawilżają cerę. Po nałożeniu na skórę podkład długotrwale zastyga dzięki czemu bardzo komfortowo rozprowadza się podczas aplikacji. Nie tworzy na twarzy efektu sztucznej maski i nie ściąga jej. Posiada krycie na średnim poziomie, które stopniowo można budować do mocnego. Podkład poradzi sobie z drobnymi niedoskonałościami na twarzy,  maskuje zaczerwienienia i sprawia, że jej koloryt staje się jednolity. Produkt jest wegański i nie był testowany na zwierzętach. Przeznaczony do każdego typu cery.

Podkład Catrice True Skin odkryj jego zalety

Catrice podkład True Skin posiada wiele zwolenniczek, które chętnie wymieniają zalety produktów z tej serii. Jakie są najważniejsze z nich? Otóż podkład Catrice True Skin bardzo dobrze:

  • imituje efekt drugiej skóry,
  • ujednolica koloryt na twarzy,
  • nie był testowany na zwierzętach,
  • posiada wegańską Formułę,
  • zdolny do budowania krycia – od średniego do pełnego,
  • wzbogacony o nawilżający kwas hialuronowy oraz olej z nasion arbuza,
  • nie ściąga, posiada aksamitne wykończenie.

Seria podkładów Catrice True Skin to makijażowy klucz do posiadania nieskazitelnej cery. Jest to nie tylko podkład, ale także pielęgnacyjny kosmetyk, którym można manewrować i budować pożądane krycie. Sprawdzi się zarówno na czerwony dywan jak i na wyjście na kolacje. Wykończenie jest aksamitne, delikatnie matowe, nie pozostawia świecącej się cery. Wegański podkład został wzbogacony w drogocenny kwas hialuronowy oraz olejek z nasion arbuza, składniki te dbają o nawilżenie skóry. Podkład Catrice True skin zapewnia naturalną i równie gładką cerę. Dzięki swojej nawilżające formule kosmetyk stapia się ze skórą, maskuje niedoskonałości oraz wyrównuje koloryt. Aplikacja kosmetyku jest przyjemna i prosta, najlepiej wykonać to pędzlem, bądź gąbeczką. Podkład dostępny jest w kilku wersjach kolorystycznych, tak aby każdy odnalazł odpowiedni dla siebie odcień. Nadaje delikatnie matowe wykończenie. Wegański podkład, który został przebadany dermatologicznie. Nie posiada w składzie parabenów, olejów mineralnych oraz mikroplastików.