Na temat koloryzacji włosów powstało wiele teorii, przede wszystkim zniechęcających do zastosowania produktów koloryzujących w domowych warunkach. Opinie te mogą być prawdziwe, jednak opierają się głównie o efekty stosowania pierwszych farb do włosów, które przy braku doświadczenia z ich stosowaniem rzeczywiście mogły niepożądanie wpływać na kondycję włosów. Dziś produkty do samodzielnej koloryzacji, takie jak seria Loreal Excelllence nie tylko pokrywają siwe włosy i nadają fryzurze efektu trójwymiarowego koloru, przypominającego koloryzację w salonie fryzjerskim, ale pielęgnują włosy i skórę głowy.

Koloryzacja włosów w domu – dlaczego z serią Loreal Excellence?

Koloryzacja włosów, wykonywana profesjonalnie jest wieloetapowym procesem, w którym ważny jest każdy detal. Farbując w domu warto nie pomijać etapów, które wpływają na wygląd i kondycję włosów. Przed farbowaniem należy dogłębnie zadbać o nawilżenie włosów, a do zabiegu wybrać wysokiej jakości, dwufazowe produkty koloryzacyjne. Farby Loreal Excellence Creme posiadają kremową konsystencję oraz wiele składników odżywczych, które chronią strukturę włosów przed zniszczeniem. Bardzo ważna jest pielęgnacja skóry głowy, która powinna zapewniać włosom prawidłowy wzrost i regenerację. Seria Loreal Excellence to trwała koloryzacja, która zadba o kondycje włosów.

Kolory farb do włosów Excellence – co wybrać?

Wśród odcieni, dostępnych w ofercie farb serii Loreal Excellence znajdują się ponadczasowe kolory. Seria zawiera paletę blondów, od jasnego popielatego, poprzez odcienie perłowe, złociste po średnie i ciemne blondy. Wśród brązów znajdują się jasne, słoneczne odcienie oraz ciemne brązy o zimnym efekcie. Kolory farb do włosów Excellence to również intensywna czerwień, czerń, odcienie miedziane. Wysokiej jakości produkt doskonale kryje nawet siwe włosy oraz świetnie nadaje się do rozjaśniania. Warto wziąć pod uwagę, że kolor, który wyjdzie nie będzie dokładnym odwzorowaniem tego, co widać na opakowaniu. Odcień wyjściowy nieznacznie wpłynie na ostateczny efekt.